/Files/images/Дінуся.jpg

Намєснік Діна Сергіївна

(Закінчила - Комунальний вищий навчальний заклад "Олександрійське училище культури" . Спеціальність за дипломом "Бібліотечна справа", кваліфікація - "Бібліотекар-бібліограф", стаж роботи 12 років.

Наша бібліотека, відкрита 1952 року. З того часу її користувачами були більше трьох тисяч читачів.


Користувачами бібліотеки є не тільки учні, а й практично всі педагоги нашої школи і навіть деякі батьки наших учнів. В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки. До послуг наших читачів є комп'ютер з виходом в Інтернет. Учні та педагоги можуть знаходити інформацію, що їх цікавить, в Інтернеті та зберігати її на свої електронні носії.
*Про безпечне використання мережі Інтернет читайте на сторінці Діти в Інтернеті Що стосується традиційних носіїв інформації, то бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, тематичні картотеки.
На сторінках нашого сайту ви можете довідатись про життя бібліотеки, познайомитись зкнижковими виставками та новими надходженнями
Наша шкільна бібліотека - це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут часто відбуваються виставки дитячої творчості (малюнків, літературної творчості читачів)

В нашій бібліотеці можна:

· взяти цікаву книгу

розповісти про книгу, яка сподобалась

· взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека

· підготувати доклад, повідомлення або презентацію

· знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію

· взяти участь у створенні веб-сторінки бібліотеки та медіатеки

· почитати журнали та енциклопедії

· просто зробити уроки/Files/images/IMGA0020.JPG

Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книги. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, поступки інших, і тоді, я думаю, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

Бібліотека працює для вас
з
8.00 до 16.30 Понеділок, середа,п’ятниця

Вихідні - субота, неділя

Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.