Про прийом дітей до 1 класу Первомайської гімназії №7

/Files/images/46785_73019.gif На виконання п. 2 ст. 18, п. 1 ст. 20 Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ) з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до 1 класу:
1. До 1 класу Первомайської гімназії №7 зараховувати дітей, як правило, з 6 років.
2. Прийом дітей до 1 класу гімназії здійснювати на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування.
3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора закладу освіти, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.
4. Не допускається збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема довідок з місця роботи, проживання, про заробітну плату батьків, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до систематичного навчання в закладі.
5. При прийомі дитини до 1 класу є неприпустимими проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з перевірки її знань щодо засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.

Вимоги до шкільної форми:

Положення про шкільну форму

1. Загальні положення:

1.1. Про необхідність введення єдиної шкільної форми свідчить наступне:- Указ Президента України "Про шкільну форму" від 12.06.1996 року № 417/96;- Діловий стиль одягу створює в школі ділову атмосферу, яка необхідна для навчальних занять;- Шкільна форма дисциплінує учня, мотивує навчальну та інтелектуальну діяльність.

1.2. Мета даного рішення:- Створення ділового стилю одягу учнів і робочої атмосфери під час навчально-виховного процесу;- Дотримання єдиних санітарно-гігієнічних норм;- Виховання в учнів естетичного смаку, культури одягу та стилю:- Формування відчуття корпоративної приналежності;- Повага до шкільних правил.

2. Вимоги до форми:

2.1. Шкільна форма для юнаків: класичний діловий костюм чорного кольору, сорочка або гольф - однотонні, темні туфлі. Взимку дозволяється безрукавка або светр.2.2. Шкільна форма для дівчат: класичний діловий костюм чорного кольору. Жилет або піджак вільного або напівприталеного силуету довжиною до лінії стегна. Спідниця середньої довжини без воланів, оборок тощо. Допускаються штани класичного стилю. однотонна класична блуза, темні туфлі або босоніжки із закритим носком.2.3. Обов'язковим є носіння змінного одягу та взуття на уроки фізичної культури.

3. Вимоги до зовнішнього вигляду:

3.1. Одяг і взуття мають бути чистими і охайними;3.2. В дівчат має бути охайна ділова зачіска, волосся природного кольору. Для юнаків - коротка стрижка3.3. Носіння предметів пірсингу та татуаж в школіСУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

4. СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:

4.1. Джинсовий одяг;4.2. Декольтовані, надто яскраві, вкорочені блузки, сорочки;4.3. Надто короткі спідниці, низько опущені над талією штани;4.4. Вкорочені обтягуючі штани, бріджи, легінси, лосини;4.5. Спортивний одяг і взуття (окрім занять з фізичної культури);4.6. Одяг для літнього відпочинку;4.7. Неформальну символіку і атрибутику

Кiлькiсть переглядiв: 860

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.